Web sitelerinde destek hizmetinin önemi

Web sitelerinde destek hizmetinin önemi

Websitesi yaptırmak bir süreç işidir ve bu süreç sadece tasarım ve kodlama aşamalarından oluşmaz. En az tasarım ve programlama aşamaları kadar önemli bir aşama olan, siteniz yayına başladıktan sonra alabileceğiniz destek hizmetidir. Destek hizmeti, tasarım ve programlama gibi belli süreleri kapsamaz, site yayın hayatına devam ettikçe ihtiyacınız olan bir hizmettir. Destek hizmetini ayakları yere basan, firma yapısını oluşturmuş web tasarım firmalarından alabilirsiniz. Freelance olarak yaptırdığınız sitelere ödediğiniz paralar bu tür firmalara ödediğiniz paralardan çok daha düşük olur ama sitenizle ilgili destek istediğiniz zaman çok büyük ihtimalle sitenizi yapan kişiyle iletişim kuramazsınız. Böylece yeni bir web tasarım macerasına daha başlarsınız ama bu arada domaininiz, emailleriniz ve sitenizdeki tüm bilgiler uçup gitmiştir. Aslında ilerde ulaşamayacağınız birilerine web sitesi yaptırmak, web tasarım firmalarına site yaptırmaktan çok daha pahalı bir tercihtir.

Ceo Yazılım, sizleri sürpriz maliyetlerle uğraştırmaz, arayıp ulaşamamak ya da destek alamamak gibi kâbuslardan kurtarır. Sitenizdeki bilgiler, email adresleriniz ve emailleriniz, veritabanlarınız düzenli olarak günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yedeklenir. Siz de bu konularda deneyimli bir web tasarım izmir ekibiyle iletişime geçmek için bizi arayınız. 

Avatar

Eda Kaymal
[email protected]
Web sitesi yaptırmak gerçekten profesyonel bir ekip çalışması gerektiriyor. Çünkü çözüm odaklı bir yazılım şirketi ve zamanında feedback verilmesi gerekiyor. Bu nedenle ceo yazılım şirketinin verdiği hizmeti değerli buluyorum.

Talep Formu