CEO BLOG

Seo Uyumlu Bir Web Sitesinde Olması Gerekenler

Her zaman bir işi yapmadan önce onun temelini sağlam oluşturmalıyız. Yoksa en ufak sarsıntıda tüm emeğimiz boşa gitmiş olur. Seo çalışması için de aynı durum geçirlidir. Seo'nun temelini oluşturan unsur web sitedir. Eğer web siteniz kalitesiz ise dünya kadar site dışı Seo çalışması yapılsa bile istediğiniz başarıyı elde edemezsiniz.


Seo Nedir? Nasıl Yapılır?

Seo ingilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.


Web sitelerinde destek hizmetinin önemi

Websitesi yaptırmak bir süreç işidir ve bu süreç sadece tasarım ve kodlama aşamalarından oluşmaz. En az tasarım ve programlama aşamaları kadar önemli bir aşama olan, siteniz yayına başladıktan sonra alabileceğiniz destek hizmetidir. 


SEO ve arama motorları

Web sitenizin görüntüsü ve işlevselliği sizi son derecede tatmin ediyor olabilir. Hatta içerik olarak da ziyaretçilerinize çok donanımlı ve zengin şeyler sunuyor olabilirsiniz. Ne kadar kaliteli ürün ya da hizmet satıyorsanız satın, ne kadar iyi hizmet veriyorsanız verin, eğer arama motorlarında üst sıralarda değilseniz, bunun pek bir önemi olmayacaktır.


Talep Formu