İzmir Yazılım

İzmir Yazılım

CEO Yazılım ailesi olarak, 2007 yılından beri İzmir yazılım firmaları arasında yer alıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte değerli müşterilerimize web tasarımı, Google arama motoru optimizasyonu, içerik danışmanlığı, özel program yazılımı, sosyal medya hizmetleri ve ERP alanlarında profesyonel çözümler sunuyoruz.

Müşteri odaklı hizmet vermeyi alışkanlık halinde getiren şirketimiz, projelerinizi yayınlanmadan önce, özel bir Demo sürümü de hazırlıyor. Hazırlanan Demo sürümü ile birlikte fikir alışverişi yaparak projenin son aşamalarını değerli müşterilerimizin önerileriyle tamamlıyoruz. İşte, CEO Yazılım şirketi olarak verdiğimiz o hizmetler…

CEO Yazılım Ailesi Olarak Sunduğumuz Profesyonel Çözümler

2007 Yılından beri, değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İşte, alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere sunduğumuz profesyonel çözümler…

 1-Web Tasarım Hizmeti

İzmir yazılım firması olarak değerli müşterilerimize web tasarımı alanında da hizmet vermeye devam ediyoruz. Yenilikçi tasarım anlayışına sahip olan ekibimiz aynı zamanda hem Genel hem de yerel SEO çalışmaları yaparak Google arama optimizasyonu konusunda da sizlere profesyonel çözümler üretiyor. Web tasarımının yanı sıra yaptırdığınız SEO çalışmaları sayesinde Google arama motorunda üst sıralara yükselebiliyorsunuz. Ayrıca, bu çalışmalar sayesinde potansiyel müşteri portföyünüzü genişletiyor ve marka değerinizi de kısa süre içerisinde arttırabiliyorsunuz.

2-CEO Yazılım: Proje Geliştirme

CEO Yazılım şirketi olarak müşterilerimize oldukça farklı alanlarda da çözüm fırsatları sunuyoruz. Şirketimiz web tasarım ve yönetim paneli, E-Ticaret uygulamaları, bayi sipariş sistemi, online tahsilat uygulamaları, entegre yazılım, masaüstü ve web uygulamaları, E-İmza uygulamaları, doküman yönetim sistemi, mobil uygulama, Ihranet uygulamaları ve fabrika yönetim sistemleri alanlarında da projeler üretiyor.

Üstelik ürettiğimiz tüm bu projeleri de Mac OS, Windows ve Android işletim sistemiyle uyumlu bir şekilde sizlere sunuyoruz. Projelerimiz hakkında daha detaylı fikir sahibi olmak için internet sitemizi ziyaret edebilir ve referanslarım bölümünü inceleyebilirsiniz.

3-Hosting ve Mail Hizmeti

İzmir yazılım firması olarak değerli müşterilerimize Hosting ve Mail hizmeti de sunuyoruz. Kesintisiz bir şekilde sunduğumuz bu hizmet sayesinde olası veri kayıplarının önüne geçiyor ve olası siber saldırılardan sizleri koruyoruz.

Hosting ve Mail hizmeti alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, alanında uzman ve deneyimli ekibimiz sizlere 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak teknik destek de vermektedir.

4-Sosyal Medya Hizmeti 

Günümüzde sosyal medya uygulamaları, hayatımızın değişmez gerçeklerinden biri olmuştur. Hem bireysel kullanıcılar hem de kurumsal şirketler bu uygulamalara kayıt olarak kendilerini ifade edebilir hale gelmiş ve hatta bu uygulamalar e-ticaret sektörüne de dönüşmüştür. E-Ticaret sektöründe yer almak isteyen şirketlerin ilk adresi ise artık sosyal medya uygulamaları olmuştur.

CEO Yazılım şirketi olarak, sosyal medya uygulamalarında yer almak isteyen değerli müşterilerimize profesyonel çözüm fırsatları sunuyoruz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz hedef kitlenizi belirliyor ve güncel paylaşımlar gerçekleştirerek  marka değerinizi yükseltiyoruz.
 

5.Mobil Uygulama Hizmeti 

Kurumsal firmaların ihtiyaçlarını giderebilmek için mobil uygulamalar da geliştiriyoruz. Çağın getirdiği yenilikleri takip ediyor Android ve İOS alanında siz değerli müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Ayrıca “İzmir Web Tasarım” gibi yerel SEO hizmetlerini de mobil uygulama haline getirerek Google Play ve App Store üzerinden kullanıma sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde kullanıcılar da internet sitenizin uygulamasına anında erişebiliyor ve içeriklerinizi takip edebiliyor.
 

6-E-Ticaret Hizmeti 

CEO Yazılım şirketi olarak e-ticaret alanında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Ekip odaklı çalışma prensibini benimseyen şirketimiz öncelikli olarak sizleri dinliyor ve isteklerinizi tek tek tespit ediyor. Ardından e-ticaret uygulamaları geliştiriyor ve test yayınına alıyoruz.

Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra aktif olarak internet sitenizi yayınlıyoruz. Ayrıca “İzmir Web Yazılım” örneğinde olduğu gibi değerli müşterilerimize yerel SEO çalışmalarında da destek veriyoruz.
 

Peki Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

CEO Yazılım şirketi olarak bizi tercih etmeniz için oldukça fazla neden bulunmaktadır. Bu nedenler ise şu şekildedir;

  • Deneyimli ve uzman bir kadroya sahip olmamız,
  • Ekip çalışması sayesinde projeleri hayata geçirmemiz,
  • 2007 Yılından beri kesintisiz hizmet sunmamız,
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmamız,
  • Zamanında ve profesyonel teslimatlar yapmamız ve
  • Çağın getirdiği tüm yeniliklere ayak uydurmamız nedeniyle bizleri tercih edebilirsiniz.

Bizler hakkında daha ayrıntılı ve kapsamlı bilgi edinmek için CEO yazılım isimli internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, referanslarımız bölümünü de inceleyerek önceki çalışmalarımız hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. 

Profesyonel Çözümler İçin Bize Ulaşın

Profesyonel çözümler alabilmek için bizlere 0 232 448 54 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca, [email protected] ve [email protected] adreslerine maile atarak da her türlü soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra CEO Yazılım şirketimizi sosyal medya hesaplarından takip edebilir ve sosyal medya üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarına ek olarak ofisimize gelerek de çalışmalarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Avatar

Feyza Güvenli
[email protected]
Sunmuş olduğunuz profesyonel çözümler herkesin bu devirde ihtiyacı olan web siteler için en temel öğeler. Özellikle e-ticaret için yoğun bir talep varken. O yüzden hizmetleriniz için teşekkürler :)

Avatar

büşra gümüş
[email protected]
aklımızda uzun zamandır olan mobil uygulamamızı size yaptırdık ve çok memnun kaldık. mobil uygulamamız ilgi gördüğü için web sitesi de eklemeye karar verdik ve tabii ki bu işimizi de size emanet edeceğiz her şey için teşekkürler :)

Avatar

emrah korkmaz
[email protected]
Seo Hizmetlerinde memnun kalacağımız bir Sitesiniz Web tasarım ,Ceo yazılım ve bi çok İşlerde çok başarılı bir Yer İzmir Yazılım.

Avatar

Melih İnan
[email protected]
Butik e-ticaret sitemiz için ceo yazılımı tercih ettik. Bütçemize uygun gerçekten düzgün bir hizmet sundular. Tavsiye edilir.

Avatar

Meltem Kayman
[email protected]
Isletmem icin web tasarim hizmeti ararken kesfetmistim sizi iyiki de web tasarimimi size yaptırdım cok fonksiyonel tam istedigim gibi oldu emeginize saglik çevremede onericem sizi

Avatar

Barış Geçmen
[email protected]
İzmir yazılım hizmeti ile ilgili olarak son derece bilgi verici ve açıklayıcı bir yazı olmuş diyebilirim. Çok teşekkürler.

Avatar

Sümeyye Yüksel
[email protected]
Özellikle hosting ve email konusunda yardıma ihtiyacım vardı ama sayenizde bir çok bilgiye sahip oldum teşekkürler.

Avatar

Eylül Erdem
[email protected]
iyi bir e - ticaret sitesi yazılımının kullanıcılar tarafından rahatça kullanılması ve müşterilerin zorlanmadan rahat alışveriş yapması açısından çok önemli ve dakka başı eror vermeli. Bunun içinde iyi bir yazılım şirketi tarafından hazırlanmalı size her türlü destek sunulmalı işte bu noktada uzman kadrosuyla İZMİR YAZILIM alanında uzman . Profesyonel hizmet sunmaktalar.

Avatar

ceyda oty
[email protected]
küçük işletmem için Ceo Yazılım firmasıyla görüştüm , çözüm odaklı ve de güler yüzlü anlayışlı bir ekibiniz var . umarım birlikte güzel işler yapacağız. dinamik ve güncel çalışma arkadaşlarınızın olması beni bilgilendirmeleri endişelerimi gideriyor. iyi ki yolum sizinle kesişti. emeğinize sağlık

Avatar

Selcen yağcıoğlu
[email protected]
Web sitemizi yaptırdık,fonksiyonel olarakta tasarım olarakta mükemmel oldu.Tam istediğim gibi.Şimdi mobil uygulamamızı yaptıracağız.Seo hizmetlerindende çok memnun kaldım.Bu kalitede devam etmeniz dileğiyle,iyi çalışmalar.

Talep Formu