CEO BLOG

Manisa Web Tasarım

Manisa, Ege bölgesinin sanayi kolunda parlayan yıldızı konumundadır. İzmir Limanı'na yakınlığı, devlet teşvikleri gibi kolaylıklarla birçok büyük firmanın üretim merkezini taşıması ile ticari olarak çok daha güçlü bir hale gelmiştir.


Aydın Web Tasarım

Aydın, Ege bölgesinin orta kısmında yer alan ve gelişmekte olan bir şehirdir. Uzun sahilleri ile de küçümsenmeyecek bir turizm kentidir. Özellikle Kuşadası ve Didim güzel sahilleri ile ciddi bir turizm potansiyeline sahiptir. 


Denizli Web Tasarım

Türkiye'nin tekstil başkenti konumunda olan nadide şehirimizdir. Ege bölgesinde İzmir'den sonra en büyük kenttir. Ciddi bir turizm potansiyeline de sahiptir. Hatta Pamukkale'yi duymayan yok gibidir, Pamukkale Unesco tarafınran korunan bir dünya mirasıdır. Ciddi bir ihracat, sanayi ve ticaret şehridir. Özellikle tekstil konusunda ciddi müteşebbisler yetiştirmiştir.


Balıkesir Web Tasarım

Balıkesir oldukça önemli bir tarım kentidir, bunun yanında sanayi işlerinin oranı %51'dir. Bu rakam küçümsenmeyek bir rakamda olsa diğer birçok şehire kıyasla tarım oranı daha yüksek bir şehirdir. Bulunan sanayi büyük oranda tarım üzerine kurulu bir sanayidir. Özellikle zeytin ve zeytinyağı konusunda dünyaya nam salmış bir kenttir.


Muğla Web Tasarım

Turizm açısından Türkiye'de önemli bir yere sahip olan bir şehirdir.Muğla Sıtkı Kocaman Üniversite'si kurulana kadar şehir daha sakin durumda olan şehir merkesi üniversitenin kurulmasından sonra oldukça işlek bir hale gelmiştir. Muğla'nın ilçelerinden olan Fethiye önemli bir turizm merkezidir, özellikle Ölüdeniz dünyanın birçok yerinden turist çeken bir durumdadır. Bunun yanında bir turizm merkezide Bodrum ilçesidir özellikle yaz aylarında yoğun olan Bodrum yerli ve yabancı turist sayısı olarak büyük bir kapasiteye sahiptir. 


Afyon Web Tasarım

Afyon Türkiye'nin en büyük mermer yataklarının bulunduğu şehridir. Ayrıca gıda sektörü konusunda da oldukça büyük bir hacme sahiptir. Tarihi ve turistik açıdan önemli merkezleri olan Afyon, ismini aldığı ve şehrin ortasında dik bir şekilde yükselmiş kaya parçası olan Karahisar Kalesi oldukça önemli ve ilgi çekici bir yerdir. Afyon en başta belirttiğimiz gibi mermer ocakları konusunda oldukça gelişmiş bir kenttir.


İzmir Web Tasarım

Size web tasarım konusunda çeşitli zorlukları aşmaya hazır ve firmanızın internette parlamasını sağlayacak, 2007 yılında kurulan ve İzmir Web Tasarım konusunda profesyonel ekibimizden bahsedelim.


Talep Formu