Web Tasarım İzmir

Web Tasarım İzmir

Her haliyle güzel, ama rekabetiyle can yakan bir şehrin ortasındasınız. Özellikle, konu internet dünyası olunca. Web Tasarım İzmir kalitesiyle, sektörüne liderlik eden firmaların yanı sıra deneyim ve gelişmiş tasarım & yazılım alt yapısıyla CEO Yazılım ilk adımınızda en doğru tercih.

Yüzlerce İş Ortağımıza Sorduk : "Web Tasarım İzmir = CEO Yazılım"
Sizce Neden?

Baştan Sona Müşteri Memnuniyeti

Baştan Sona Müşteri Memnuniyeti

İşinize gösterdiğiniz özeni, en az sizin kadar hissettirenlerden "Merhaba!" Her işin heyecanını ilk defa yapıyor gibi yaşıyoruz. Aradan geçen yıllara inat, ilk müşterimizin değerinden farksız, aramıza katılan yüzlerce firmadan sonra bile. Sizin memnuniyetiniz, başından sonuna kadar CEO Yazılım’ın güvencesinde olacak, söz veriyoruz! İşte bu yüzden; "Web Tasarım İzmir = CEO Yazılım"

4x4 Yazılım ve Tasarım Kalitesi

4x4 Yazılım ve Tasarım Kalitesi

Gelişen teknoloji ve web standartlarını, sizler için yakından takip ederiz. İhtiyacınıza en uygun yazılım alt yapısı, hedef kitlenizi cezbedecek tasarım CEO Yazılım’da en özgün ve kullanışlı haliyle sadece size özel yapılır. Tüm cihazlara uygun tasarımları, ziyaretçi ve müşterilerinizle internetin olduğu her yerde sizleri kesintisiz buluşturacak. İşte bu yüzden; "Web Tasarım İzmir = CEO Yazılım"

Hep Destek, Tam Destek

Hep Destek, Tam Destek

İş öncesi ve sonrasında, ihtiyacınız olana bir tık kadar uzaksınız sadece! Uzak masaüstü desteğinden tutun, günün her saatinde iletişim kanallarımızın tümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Bir sorun varsa, çözümü de her zaman vardır CEO Yazılım’ da. İşte bu yüzden; "Web Tasarım İzmir = CEO Yazılım"

Özgün Çalışma Stili

Özgün Çalışma Stili

Birbirine benzeyenler, sadece isimlerdir. CEO Yazılım’ da sizin için yapılan her çalışma, bizler için "ÖZEL". Firmanızı ve markanızı en iyi şekilde temsil edecek tasarım, ziyaretçi ve müşterilerinize memnun edecek UX/ UI deneyimleri CEO Yazılım’ da. Web Tasarımı bir sanattır, bizde bu sanatın emektar erbabı. İşte bu yüzden; "Web Tasarım İzmir = CEO Yazılım"

Hizmette Sınır Yok

Hizmette Sınır Yok

CEO Yazılım olarak, web tasarımı hizmetinin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz her dijital hizmeti aynı kalitede sizlere sunmaktan mutluyuz. Hosting, domain, e-mail marketing, e-ticaret, mobil uygulama, özgün ve seo uyumlu içerik, SEO ve daha fazlasıyla uzman ekibimizle her zaman çözüm üretmek için hazırız! Siz sadece isteyin, diğer yarısı en uygun çözümlerle bizim işimiz. İşte bu yüzden; "Web Tasarım İzmir = CEO Yazılım"

Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık Hizmeti

Bilişim ve internet üzerine, masaüstü ve web yazılımları çözümleriyle yanınızda olmaya devam edeceğiz. Bunun yanı sıra, işletmenizi internette büyütmek ve geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz birçok konuda bilişim danışmanlığı CEO Yazılım kalitesi bir tık uzakta. Arayın, mail atın veya hemen talep formunu doldurun bizlere ulaşın. Geri dönüşümüz, muhteşem olacak! İşte bu yüzden; "Web Tasarım İzmir = CEO Yazılım"

Web Tasarım İzmir denildiğinde,
CEO Yazılımı Ayrıcalıklı Kılan 4 Unsur Nedir?

Sektördeki Tecrübe ve Devamlılık İlkesi

Hobi veya yan gelir amacıyla kurulmamış, temeli tamamen sektörde "öncü" olma ilkesiyle atılmış CEO Yazılım’ da devamlılık en temel niteliktir. İlk günden bu yana, onlarca farklı sektörde, yüzlerce mutlu referansın da tercih etme sebeplerinin başında bu geliyor olmalı, yoksa sizin de mi öyle? O zaman, hoş geldiniz!

Güvenlik ve Ziyaretçi Deneyimi Önemi

Ticari faaliyetlerini özellikle internet üzerinden sürdürecek birçok işletme, sahip olduğu web sitesinde güvenliğin ve ziyaretçi deneyiminin her zaman üst seviyede olmasını ister. Web tasarımı ve web yazılımları arayışında buna önem veren yüzlerce firma, CEO Yazılım’ da bu ihtiyaçlarını gerekenden fazlasıyla karşıladılar- karşılama devam ediyorlar.

Yüzlerce Önemli Referans

"Bir bildikleri vardır!" sözünü CEO Yazılım’ da tüm yeni müşterilerimize deneyimliyoruz. Farklı sektörlerde, her biri kendi kulvarında öncü firmanın bildiğini bilmek, artık sizin de hakkınız. Kalite, tesadüf olsaydı emin olun birkaç defadan fazlasına ihtiyacınız olurdu. İlk tercihte doğrusunu bulanlar; CEO Yazılım’a hoş geldiniz.

SEO ve Ulaşılabilirlikte Fark Yaratır

CEO Yazılım’ da başından sonuna tüm işlemlerde, sizleri bu ağır rekabet dünyasına hazır edecek teknik alt yapı, sizin belirtmenize gerek kalmadan zaten hazır durumdadır. Arama motorları için tasarlanmış tasarım ve kodlama desteği, web sitenizi rakiplerinizden hep bir adım öne taşıyacak. Sadece masaüstü değil, tüm cihazlardan kesintisiz ve sorunsuz müşteri deneyimine hazır mısınız?

ref-logo

Diğerlerini bilmiyoruz, ama biz böyle çalışıyoruz.
Nasıl mı?

Birbirini tanıyan, birbirini anlayanların ortaya en iyilerini çıkardığına inanıyoruz. Öncelikle birbirimizi tanıyarak, web tasarımı konusunda tam olarak neye ihtiyaç duyduğunuzu iyice anlayıp, sözleşiyoruz. Bu aşamadan öncesinde, sizlerden bazı bilgileri ve detayları almamız gerekecek. Çünkü en iyi işi sizin referanslarınızla ortaya koyabiliriz.

İhtiyaçlarınızı biliyoruz. Bu aşamada, sektörünüzle ilgili kısa bir araştırma ve size özel hazırlanacak ara yüz tasarımı için kolları sıvıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz sayfalar, interaktif objeler, form ve alanlar planlanır.

Web tasarımı alanında en dikkat edilmesi gereken aşamaya geldik. Burada hatasız bir çözüm sunmak için, ihtiyacınıza özel hazırlanan yazılımı sizin için özgün hazırlanmış tasarıma entegre ediyoruz. Tüm cihazlarla uyum ( responsive tasarım ), SEO alt yapısı ve kullanıcı deneyimini maksimum düzeye getirirken bu işi zevkle yaptığımızı bilmenizi isteriz.

İşte en sevdiğimiz aşama! Web sitenizin özgün içerik girişlerini, rakiplerinize fark atacak kalite ve özenle doldurmaya başlıyoruz. Görseller, resim galerileri, video ve animasyonların yanı sıra, seo uyumlu içerik girişleriyle arama motorlarına "Merhaba!" demeye hazırız.

Hazır gibi! Son rötuşlardan hemen önce, siteniz kapalı devre yayına alınır ve ilk ziyaretçinin yaşadığı heyecanla tüm siteyi, fonksiyonları, formları ve sayfalar deneyiz. Farklı cihazlardan ve tarayıcılardan ziyaret deneyimi, yönetim paneli fonksiyonları, arama motorları için teknik işlemler ve hazırız!