Balıkesir Web Tasarım

Balıkesir Web Tasarım

Balıkesir oldukça önemli bir tarım kentidir, bunun yanında sanayi işlerinin oranı %51'dir. Bu rakam küçümsenmeyek bir rakamda olsa diğer birçok şehire kıyasla tarım oranı daha yüksek bir şehirdir. Bulunan sanayi büyük oranda tarım üzerine kurulu bir sanayidir. Özellikle zeytin ve zeytinyağı konusunda dünyaya nam salmış bir kenttir.

Balıkesir'i birçok şehirden ayıran bir önemli özellikte, tek ilçenin veya merkezin büyümesi yerine tüm ilçelerin aynı şekilde büyüyebildiği bir model olan dengeli büyüme modelini uygulamasıdır. Zor bir büyüme modeli olmasına rağmen şehrin tüm ilçeleri aynı şekilde büyüyebilmektedir. 

Balıkesir'de web tasarım konusunda tüm ilçelere Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk hizmet vermekten gurur duyacağız.

Ayrıca Ceo Yazılım ilgili olduğu web tasarım konusunda, Balıkesir ilinde aktif olarak kullanılan projeler gerçekleştirmiştir. Aşağıda bahsi geçen projelerin ön görünüm resimleri mevcuttur.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız...
Web tasarım referanslarımızı görüntülemek için tıklayınız...

Talep Formu